Centrum Serwisowe

Godziny działania: Pn-pt: 08:00 - 16:00Teren działalności: SzczecinKontakt: Telefon: +48 601 414 527 email: biuro@centrum-serwisowe.com.plGodziny działania: Pn-pt: 08:00 - 16:00Teren działalności: SzczecinKontakt: Telefon: +48 601 414 527 email: biuro@centrum-serwisowe.com.pl

Serwis Viessmann Szczecin

Centrum serwisowe – Szczecin

System grzewczy to podstawa każdego domu – zwłaszcza zimą, gdy temperatury spadają poniżej zera. Jego obecność w mieszkaniu jest wprost nieoceniona – dzięki ciepłu, które jest rozprowadzane po pomieszczeniach, unikamy nie tylko wielu przeziębień i chorób, ale też chronimy dom przed negatywnym wpływem wilgoci na ściany, co też ma wpływ na nasz stan zdrowia.

Poprawnie zamontowane i właściwie eksploatowane elementy wchodzące w skład systemu grzewczego potrafią zapewnić nam długie sezony pełne ciepła – czasem jednak dochodzi do awarii i uszkodzeń, które nie sposób przewidzieć. Dlatego właśnie, jeśli posiadasz sprzęt firmy Viessmann, serwis Centrum Serwisowe – Systemy Grzewcze może Ci pomóc.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko montaż ekologicznych pomp ciepła i systemów grzewczych, ale też serwis urządzeń grzewczych firmy Viessmann. Serwis z naszej strony to zarówno kontrola, jak i naprawa uszkodzeń związanych z kotłami gazowymi, systemami solarnymi i pompami ciepła, ale też stała kontrola zamontowanych elementów, zapewniająca oszczędne użytkowanie i komfort cieplny.

Materiały i urządzenia, z których korzystamy, zostały wyprodukowane przez niezawodnych producentów, więc z pewnością zadowoli Cię ich jakość. Prowadzony przez nas serwis Viessmann z pewnością pomoże Ci też podczas planowania i montażu systemu grzewczego – współpraca z projektantami pozwoli dostosować produkt do Twoich możliwości i potrzeb.

Serwis Viessmann – Szczecin

serwis viessmann

Oprócz profesjonalnego wykonania systemów grzewczych w najwyższej jakości, Centrum Serwisowe Systemy Grzewcze proponuje też krótkie terminy realizacji zleceń. Dzięki kadrze fachowców możesz liczyć na to, że Twój sprzęt marki Viessmann serwis potraktuje tak, jak należy. Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi specjaliści nie tylko umiejętnie zabiorą się do pracy, ale również doradzą i oszacują ewentualny koszt każdego mniejszego i większego uszkodzenia.

Serwis Viessmann oferuje naprawę w przypadku ewentualnych awarii i uszkodzeń, którymi są na przykład: konieczna wymiana grzejników, pomp i pieców gazowych, odkamienianie wymienników ciepła, instalacja centralnego ogrzewania i wiele innych. Dodatkowo zapewniamy też wsparcie przy ewentualności wystąpienia nieprzewidzianych konsekwencji – jeśli zdarzy się coś niepokojącego, od razu daj nam znać. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami – z pewnością znajdziemy sposób na to, by Ci pomóc w miarę Twoich możliwości finansowych!