Zadzwoń

+48 601 414 527

Napisz do nas

biuro@centrum-serwisowe.com.pl

Zważywszy na złożony charakter naszej działalności, Centrum Serwisowe oferuje swoim Klientom specjalistyczny serwis Vaillant, urządzeń grzewczych pochodzących od tego znanego i cenionego producenta. Dzięki tego rodzaju usłudze mają oni pewność, że na każdym etapie użytkowania systemu czuwają odpowiednio wykwalifikowani fachowcy.
Piec centralny, jak i inne formy ogrzewania nawet po dokonaniu instalacji, wymagają przeprowadzania regularnych przeglądów i napraw usterek. Nasz Vaillant serwis służy doradztwem i profesjonalizmem tak, by działanie urządzenia było równomiernie oszczędne w eksploatacji, jednocześnie zachowując odpowiednio wysoki komfort ciepła w całym domu.
Firma Centrum Serwisowe ma ponad 7-letnie doświadczenie na rynku. Rozwijając przez ten czas profil naszej działalności, utworzyliśmy specjalną usługę Vaillant serwis Szczecin, która zagwarantuje Klientom najwyższej jakości sprzęt, działający nawet przez wiele lat. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować im kompleksowe podejście, w ramach którego serwisowi podlegają zarówno urządzenia pogwarancyjne, jak i gwarancyjne.

Ogólna oferta serwisu Vaillant obejmuje następujące działania:

1g

1f

1e

1d

1c

1b

1a