Zadzwoń

+48 601 414 527

Napisz do nas

biuro@centrum-serwisowe.com.pl

System grzewczy to podstawa każdego domu – zwłaszcza zimą, gdy temperatury spadają poniżej zera. Jego obecność w mieszkaniu jest wprost nieoceniona – dzięki ciepłu, które jest rozprowadzane po pomieszczeniach, unikamy nie tylko wielu przeziębień i chorób, ale też chronimy dom przed negatywnym wpływem wilgoci na ściany, co też ma wpływ na nasz stan zdrowia.

Poprawnie zamontowane i właściwie eksploatowane elementy wchodzące w skład systemu grzewczego potrafią zapewnić nam długie sezony pełne ciepła – czasem jednak dochodzi do awarii i uszkodzeń, które nie sposób przewidzieć. Dlatego właśnie, jeśli posiadasz sprzęt firmy Viessmann, serwis Centrum Serwisowe – Systemy Grzewcze może Ci pomóc.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko montaż ekologicznych pomp ciepła i systemów grzewczych, ale też serwis urządzeń grzewczych firmy Viessmann. Serwis z naszej strony to zarówno kontrola, jak i naprawa uszkodzeń związanych z kotłami gazowymi, systemami solarnymi i pompami ciepła, ale też stała kontrola zamontowanych elementów, zapewniająca oszczędne użytkowanie i komfort cieplny.

Materiały i urządzenia, z których korzystamy, zostały wyprodukowane przez niezawodnych producentów, więc z pewnością zadowoli Cię ich jakość. Prowadzony przez nas serwis Viessmann z pewnością pomoże Ci też podczas planowania i montażu systemu grzewczego – współpraca z projektantami pozwoli dostosować produkt do Twoich możliwości i potrzeb.

Serwis Viessmann – Szczecin