Zadzwoń

+48 601 414 527

Napisz do nas

biuro@centrum-serwisowe.com.pl

Nasza firma

CENTRUM SERWISOWE – Systemy Grzewcze istnieje od 2012 roku. Powstało na bazie doświadczeń z zakresu techniki grzewczej, serwisu i montażu instalacji centralnego ogrzewania, systemów instalacji sanitarnych, gazowych, oraz odnawialnych źródeł energii – solary, pompy ciepła. Począwszy od 1996 roku współpracując ze znanymi i zaufanymi producentami marek techniki grzewczej, podnosiliśmy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i seminariach dotyczących problemów przy projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu wykonanych przez nas systemów grzewczych.

Skontaktuj się z nami

i wyceń naprawę

+48 601 414 527

For queries:

  • Tel:
  • Email: biuro@centrum-serwisowe.com.pl

Nasza oferta

Obecnie oferujemy Państwu: ekologiczne – solarne, pompy ciepła i energooszczędne – kotły kondensacyjne oraz systemy grzewcze, które również mogą współpracować z kotłami stałopalnymi np.: na biomasę czy też z kominkami z płaszczem wodnym.

W naszej ofercie znajdują Państwo przede wszystkim wyspecjalizowany serwis urządzeń grzewczych, który podejmie się kontroli i napraw kotłów gazowych, systemów solarnych czy tez pomp ciepła wraz z instalacją, która potrzebuje stałej kontroli aby zapewnić Państwu oszczędne użytkowanie jednocześnie utrzymując komfort cieplny w domu.

Współpracujemy z firmami projektowymi, które pomogą dostosować projekt do potrzeb i wymagań finansowych. Jeżeli nie znajdą Państwo interesujących dla siebie produktów, prosimy do nas napisać lub zadzwonić, wówczas przedstawimy odpowiednią ofertę.

Kompleksowa usługa

Naszym klientom oferujemy kompleksowa, obsługę, krótkie terminy realizacji, profesjonalny montaż oraz serwis, a także najwyższą jakość dostarczanych materiałów.

Proponujemy materiały i urządzenia tylko znanych i zaufanych producentów, które nie zawiodły nas podczas wielu lat pracy i realizacji wielu inwestycji.

Oferujemy również pomoc doradczą przy projektowaniu i wykonywaniu systemu grzewczego na każdym etapie realizacji.

Stale i nieustannie podnosimy jakoś oferowanych przez nas produktów i świadczonych usług.
Zapraszamy do współpracy
3d

3a

3c

3g

3f

3e

3b

2h

2f

2e

2d

2c

2b

2a

1g

1f

1e

1d

1c

1b

1a