O firmie

CENTRUM SERWISOWE – Systemy Grzewcze istnieje od 2012 roku.

Powstało na bazie doświadczeń z zakresu techniki grzewczej, serwisu i montażu instalacji centralnego ogrzewania, systemów instalacji sanitarnych, gazowych, oraz odnawialnych źródeł energii – solary, pompy ciepła.

Począwszy od 1996 roku współpracując ze znanymi i zaufanymi producentami marek techniki grzewczej, podnosiliśmy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i seminariach dotyczących problemów przy projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu wykonanych przez nas systemów grzewczych.

Obecnie oferujemy Państwu: ekologiczne – solarne, pompy ciepła i energooszczędne – kotły kondensacyjne oraz systemy grzewcze, które również mogą współpracować z kotłami stałopalnymi np.: na biomasę czy też z kominkami z płaszczem wodnym.

W naszej ofercie znajdują Państwo przede wszystkim wyspecjalizowany serwis urządzeń grzewczych, który podejmie się kontroli i napraw kotłów gazowych, systemów solarnych czy tez pomp ciepła wraz z instalacją, która potrzebuje stałej kontroli aby zapewnić Państwu oszczędne użytkowanie jednocześnie utrzymując komfort cieplny w domu.

Naszym klientom oferujemy kompleksowa, obsługę, krótkie terminy realizacji, profesjonalny montaż oraz serwis, a także najwyższą jakość dostarczanych materiałów.

Proponujemy materiały i urządzenia tylko znanych i zaufanych producentów, które nie zawiodły nas podczas wielu lat pracy i realizacji wielu inwestycji. Oferujemy również pomoc doradczą przy projektowaniu i wykonywaniu systemu grzewczego na każdym etapie realizacji.

Współpracujemy z firmami projektowymi, które pomogą dostosować projekt do potrzeb i wymagań finansowych. Jeżeli nie znajdą Państwo interesujących dla siebie produktów, prosimy do nas napisać lub zadzwonić, wówczas przedstawimy odpowiednią ofertę.

Stale i nieustannie podnosimy jakoś oferowanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń: