Montaż

CENTRUM SERWISOWE Systemy Grzewcze zajmuje się również montażem instalacji centralnego ogrzewania, cieplej i zimnej wody użytkowej, kanalizacji. Systemów grzewczych odnawialnych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne i pompy ciepła.

 

Instalacje grzewcze – wykonujemy według najnowszych standardów.  Możemy wykonać każdą instalacje wg gotowego projektu lub zaprojektować uwzględniając potrzeby i wytyczne inwestora. Podejmiemy się wykonania nowej lub modernizacji istniejącej instalacji. Na każdą wykonaną instalacje udzielamy 5 – letniej gwarancji, która zostanie wykonana z naszych materiałów.

 

Instalacje solarne –  montujemy tylko sprawdzonych i zaufanych producentów, które zostaną zakupione w naszej firmie.

 

Instalacje wody użytkowej – dopasowujemy do potrzeb klienta, uwzględniamy odległości od źródła ciepła do odbiorników ( baterie), zapotrzebowanie i komfort cieplny. Możemy zaproponować wówczas urządzenie, które spełni w 100% oczekiwania inwestora przekazując mu oszczędną i  wydajną pracę. Polecanym przez nas rozwiązaniem jest połączenie solarów z instalacją grzewczą. Baterie słoneczne pełnią wtedy rolę pomocniczą w ogrzewaniu domu i w zależności od pogody potrafią w bardzo dużym stopniu wspomóc ogrzewanie w miesiącach wiosennych i jesiennych.

 

Urządzenia grzewcze – montujemy i wymieniamy gazowe  kotły centralnego ogrzewania oraz przepływowe i pojemnościowe ogrzewacze wody użytkowej.

 

Instalacje kanalizacyjne – wykonujemy wewnętrzne i zewnętrzne sieci kanalizacyjne z najlepszych tworzyw sztucznych zapewniających komfort użytkowania.

 

Biały montaż – wykonujemy również montaż baterii, umywalek, wanien, kompaktów wc, kabin prysznicowych.