Zadzwoń

+48 601 414 527

Napisz do nas

biuro@centrum-serwisowe.com.pl

Zima zbliża się wielkimi krokami, a rozpoczynający się sezon grzewczy nierzadko wymusza na nas dodatkowe inwestycje. W związku z tym warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą Ci nie tylko usprawnić cały proces, ale również zadbają o jak największe obniżenie kosztów. Nasze Centrum Serwisowe zajmuje się różnego rodzaju systemami grzewczymi od 1996 roku, dzięki czemu możemy pochwalić się gronem profesjonalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć m.in. na ekologiczne solary, pompy ciepła i energooszczędne kotły kondensacyjne oraz systemy grzewcze. Poza fachowym doradztwem zapewniamy pomoc w montażu oraz dostosowanie projektu do Twoich indywidualnych wymagań. Dzięki wielu latom doświadczenia rozpoczęliśmy współpracę z wieloma firmami oraz możemy poszczycić się szeroko rozwiniętą ofertą serwisową. Poza naprawami systemów grzewczych marki Ariston czy Vaillant od niedawna możemy również zaproponować serwis De Dietrich.

Serwis De Dietrich? Tylko z Centrum Serwisowym!

De Dietrich serwis – fachowe doradztwo i kompleksowa pomoc

Nasza firma pomoże Ci podczas pierwszego uruchomienia urządzania grzewczego po to, by nie tylko obniżyć ryzyko powstania jakichkolwiek usterek, ale również by przeszkolić Cię w kwestii odpowiedniego korzystania z urządzenia. Poza tym specjalizujemy się również w montażu, naprawach, a nawet przeglądach zakupionych urządzeń De Dietrich. Serwis zajmuje się również działaniami pomagającymi wydłużyć czas eksploatacji urządzenia jak np. wymiana pomp, czy kontrola szczelności.
W naszej firmie wierzymy, że odpowiednia instalacja oraz profilaktyka znacznie wydłużają żywotność urządzeń i sprawiają, że służą swoim właścicielom w sposób przewidziany przez producenta. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliście chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości oraz przedstawią najbardziej korzystną ofertę.

3d

3a

3c

3g

3f

3e

3b