Posiadam piec Saunier Duval i od kilku lat korzystam z usług serwisowych  Pana Krzysztofa . Doświadczenie i wiedza z zakresu znajomości tych urządzeń pozwala mu szybko zdiagnozować problem i usunąć usterkę. Poleciłem jego fachowość koledze z pracy, do którego przyjeżdżali inni fachowcy pozostawiając nie rozwiązany problem częstych wyłączeń pieca. Usterka została zlokalizowana w dosłownie 10 min i usunięta. Szczerze polecam usługi Pana Krzysztofa.

Jarosław Szczecin

Wymieniłam piec do ogrzewania domu na kondensacyjny MCR3 24/28 MI firmy De Dietrich. Po roku użytkowania, zmniejszyły się rachunki za gaz rzędu 25%. Ciepła wody w porównaniu ze starym piecem jest więcej i dużo szybciej przylatuje do kranu. Jestem zadowolona z zaproponowanego pieca przez firmę Pana Bujwida oraz z serwisu.

Mirosława Szczepańska

Zleciłem wymianę pieca gazowego firmie Centrum Serwisowe-systemy grzewcze. Usługa miała trwać dwa dni ze względu na przeróbki instalacji. Jestem mile zaskoczony terminowością i słownością firmy. Usługa zakończyła się w jeden dzień! Doskonały kontakt z właścicielem i wspaniała komunikatywność warte są polecenia.

Zygmunt z Warszewa

Prace związane z wymianą kotła CO trwały tylko 7 godzin! (demontaż starego kotła, przeróbka instalacji, montaż wkładu kominowego i nowego kotła + uruchomienie).

Perfekcyjne wykonanie, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, absolutny profesjonalizm.

Szczerze polecam firmę Pana Krzysztofa Bujwida!